Spätné odkazy

Pomôžeme Vašej webovej stránke dosiahnuť vyššie pozície vo výsledkoch vyhľadávania a zvýšiť návštevnosť prostredníctvom kvalitných spätných odkazov. Naše profesionálne služby sú zamerané na vytvorenie silnej a udržateľnej linkovej stratégie pre Vaše online úspechy.

🔝 Zlepšenie SEO a rebríčkov vo vyhľadávačoch
🔗 Kvalitné a relevantné spätné odkazy
🎯 Zamerané na Vaše ciele a odvetvie
📈 Merateľné výsledky a pravidelné aktualizácie
🤝 Etické a dlhodobé riešenia
Ako zlepšiť rýchlosť načítania webových stránok 7 praktických tipov

Kvalitné spätné odkazy za dostupné ceny

V Enroll Limited sa zameriavame na poskytovanie SEO služieb najvyššej kvality za konkurencieschopné ceny. Naša ponuka je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám rôznych klientov, od malých podnikov po veľké spoločnosti. Nižšie nájdete prehľad našich služieb a príslušných cien.
Základný odkaz
Business odkazy
Premium odkaz
SEO balík
Článok o 500 slovách
Kontextuálny odkaz
Zvolené klúčové slovo
Vylepšenie SEO

20 €

za jeden spätný odkaz
Ideálny, ak to chcete len vyskúšať
Kontaktujte nás
10 unikátnych článkov
Až 10 spätných odkazov
Články minimálne o 500 slovách
Viaceré alebo jedno klúčové slovo
Super vylepšenie SEO pozícií

150 €

Business balík
Pre stredne veľké podniky a rastúce firmy
Kontaktujte nás
Článok o 2000 slovách
Zvolené jedno klúčové slovo
Umiestnenie na prémiových slovenských weboch
Prirodzená návštevnosť z prečítania článku
Masívne zlepšenie autority webovej stránky

60 €

za jeden odkaz
Pre veľké spoločnosti a podniky s rozsiahlymi požiadavkami
Kontaktujte nás
SEO audit a konzultácia
SEO optimalizácia webovej stránky
Doplnenie popisov a reklamných textov
Vytvorenie spätných odkazov
Rešerš klúčových slov

Cena na vyžiadanie

SEO balík
Pre veľké spoločnosti a podniky s rozsiahlymi požiadavkami
kontaktujte nás
Čo sú spätné odkazy a prečo sú dôležité?
Spätné odkazy sú odkazy na Vašu webovú stránku umiestnené na iných webových stránkach. Sú dôležité pre zlepšenie SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) a zvýšenie viditeľnosti Vašej stránky, pretože vyhľadávače, ako je napríklad Google, ich považujú za ukazovateľ dôveryhodnosti a hodnoty Vašej stránky.

Ako dlho trvá, kým uvidím výsledky získaných spätných odkazov?
Výsledky získaných spätných odkazov sa môžu objaviť pomerne rýchlo, ale väčšinou trvá niekoľko týždňov až mesiacov, kým sa dosiahnu výrazné zlepšenia. To závisí od konkurencie vo Vašom odvetví, kvality získaných odkazov a rýchlosti indexovania vyhľadávačmi.
Je možné garantovať určité umiestnenie v Google?
Garantovanie určitého umiestnenia vo výsledkoch vyhľadávania Google nie je možné, pretože to závisí na množstve faktorov mimo našej kontroly. Avšak, naším cieľom je zlepšiť viditeľnosť a rebríčky Vašej webovej stránky prostredníctvom kvalitných spätných odkazov a optimalizácie.
Sú spätné odkazy získané etickým spôsobom?
Áno, naše služby zameriavame na získavanie spätných odkazov etickým a udržateľným spôsobom, ktorý je v súlade so smernicami vyhľadávačov. Pracujeme na vytváraní kvalitného obsahu a partnerstvách s relevantnými webovými stránkami, aby sme zabezpečili dlhodobý úspech pre Vašu stránku.
Ako si môžem vybrať správny balíček spätných odkazov?
Správny balíček spätných odkazov závisí od Vašich potrieb, cieľov a rozpočtu. Ak si nie ste istí, ktorý balíček je pre Vás najlepší, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme s výberom.
Aký druh obsahu sa vytvára pre spätné odkazy?
Vytvárame kvalitný, relevantný a zaujímavý obsah, ktorý je prispôsobený cieľovej skupine a odvetviu Vašej webovej stránky. Obsah môže zahŕňať články, blogové príspevky, infografiky, videá a iné formáty, ktoré prilákajú pozornosť čitateľov a podporia zdieľanie odkazov.
Je možné sledovať výsledky služby spätných odkazov?
Áno, počas celého procesu Vám poskytujeme pravidelné aktualizácie a správy o výsledkoch našej práce. Sledujeme zlepšenie umiestnenia vo výsledkoch vyhľadávania, nárast organickej návštevnosti a iné relevantné metriky, ktoré dokazujú efektivitu našich služieb.
Ako môžem zaplatiť za služby spätných odkazov?
Ponúkame viacero možností platby, vrátane kreditnej karty alebo bankového prevodu. Po výbere balíčka spätných odkazov a dohode na podmienkach spolupráce Vám zašleme faktúru s informáciami o platbe.
Je možné zrušiť službu spätných odkazov?
Áno, službu spätných odkazov je možné zrušiť pred vytvorením samotných odkazov. Avšak, odporúčame pokračovať v službe aspoň niekoľko mesiacov, aby sme mohli dosiahnuť optimálne výsledky a zabezpečiť dlhodobý úspech Vašej webovej stránky. Po dodaní služby a odkazov, službu nie je možné zrušiť.

Enroll Limited je tu pre vás

Máte otázky alebo potrebujete viac informácií o našich službách? Radi vám pomôžeme! Nezáleží na tom, či máte záujem o vývoj webovej stránky, potrebujete poradiť s optimalizáciou pre vyhľadávače (SEO) alebo hľadáte podporu pri tvorbe obsahu. Tu v Enroll Limited sme pripravení vám pomôcť. Môžete nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo vyplnením kontaktného formulára.

E-mail: info@enrollltd.sk
Telefón: +421 914 230 321
Adresa: 1. mája 33, Báhoň 900 84

Nečakajte na úspech - začnite ho budovať! Požiadajte o bezplatnú konzultáciu ešte dnes!

crossmenu