Ochrana osobných údajov

Táto stránka informuje o tom, ako spoločnosť Enroll Limited s.r.o. ("my", "nás", "naše") zhromažďuje, používa a zabezpečuje osobné údaje, ktoré nám poskytnete pri návšteve webovej stránky https://www.enrollltd.sk/ ("webová stránka").

Súhlas s ochranou osobných údajov

Používaním našej webovej stránky súhlasíte so zberom a použitím vašich osobných údajov v súlade s touto politikou ochrany osobných údajov.

Zhromažďovanie a používanie osobných údajov

Môžeme zhromažďovať a používať nasledujúce osobné údaje, ktoré nám poskytnete:

  • Meno
  • E-mailová adresa
  • Telefónne číslo
  • Ostatné informácie, ktoré nám poskytnete prostredníctvom formulárov na našej webovej stránke

Použijeme tieto údaje na spracovanie vašich žiadostí, odpovedanie na vaše otázky a poskytnutie našich služieb.

Súbory cookie a sledovanie

Naša webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie vášho používateľského zážitku a na zhromažďovanie anonymných štatistických údajov o návštevnosti. Okrem toho používame Google Tag Manager na sledovanie a analýzu správania návštevníkov na našej webovej stránke. Tieto nástroje nezhromažďujú vaše osobné údaje, ale môžu zhromažďovať anonymné údaje o vašom používaní internetu a správaní sa na našej webovej stránke.

Zabezpečenie

Vaše osobné údaje sú pre nás dôležité a prikladáme veľký význam ich ochrane. Preto používame bezpečnostné opatrenia na ochranu vašich údajov pred neoprávneným prístupom, stratou alebo zneužitím.

Zdieľanie osobných údajov

Vaše osobné údaje nezdieľame s tretími stranami, okrem prípadov, keď je to potrebné na poskytnutie našich služieb alebo keď sme k tomu povinní na základe platných zákonov.

Vaše práva

Máte právo na prístup k svojim osobným údajom, ktoré sme zhromaždili, a môžete požiadať o ich opravu, aktualizáciu alebo vymazanie. Okrem toho môžete obmedziť spracovanie svojich osobných údajov alebo namietať voči ich spracovaniu. Ak chcete uplatniť tieto práva, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Zmeny v politike ochrany osobných údajov

Môžeme občas aktualizovať túto politiku ochrany osobných údajov. Akékoľvek zmeny budú zverejnené na tejto stránke. Odporúčame vám pravidelne kontrolovať túto stránku, aby ste boli informovaní o našich postupoch v oblasti ochrany osobných údajov.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky týkajúce sa tejto politiky ochrany osobných údajov alebo nášho spracovania vašich osobných údajov, neváhajte nás kontaktovať na:

Enroll Limited s.r.o., 1. mája 33, 900 84 Báhoň, Slovensko Telefón: +421 914 230 321 E-mail: ahoj@enrollltd.sk

Posledná aktualizácia: 12.05.2023

Nečakajte na úspech - začnite ho budovať! Požiadajte o bezplatnú konzultáciu ešte dnes!

crossmenu